עוסק מורשה

חשבונית

עוסק מורשה או עוסק פטור היא אחת ההתלבטויות  בפני העומדים בפני פתיחת עסק חדש. במדריך זה נסכם בקצרה צעד אחר צעד את כל המידע הדרוש על עוסק מורשה. המדריך בנוי בצורת שאלות ותשובות אשר מגיעות למחלקה המקצועית. מי חייב להיות עוסק מורשה? כידוע ישנם עסקים החייבים להרשם כעוסק מורשה ואינם יכולים להרשם כעוסק פטור. הרשימה […]

דגשים פתיחת תיק עצמאי במס הכנסה

עסק

יש לפתוח את התיק במס הכנסה מייד עם תחילת הפעילות העסקית. לא קיימת תקופת ניסיון או כל שם אחר. בעבר ניתן היה להודיע תוך 90 יום ממועד תחילת הפעילות אך אפשרות זאת בוטלה. לצורך פתיחת התיק במס הכנסה יש למלא ולצרף את המסמכים הבאים : 1.טופס פתיחת תיק במס הכנסה 2.צילום תעודת זהות 3.בקשה לפטור מניכוי מס במקור דגשים […]

צריכים עזרה? פשוט תשאלו

שאלות נפוצות

תוכנת פרילאנס הותאמה במיוחד לעסקים קטנים המעוניינים בתוכנת הנהלת חשבונית קלה ופשוטה לתפעול בכדי שיוכלו להתרכז בעסק שלהם.

אם אתה רוצה לנהל את חשבונותיך בעצמך אז פרילאנס היא התוכנה בשבילך. פרילאנס הנהלת חשבונות מיועדת לעסקים קטנים, פרילאנסרים, ובעלי מקצועות חופשיים אשר אינם צריכים תוכנת הנהלת חשבונות כבדה ומסורבלת.

פרילאנס עומדת בתקנים בינלאומיים של אבטחת מידע והצפנת נתונים.

ניתן לפנות אלינו כל יום טלפונית בין השעות 9.00-14.00 ולקבל תמיכה טלפונית. כמו כן ניתן להפנות את בקשת התמיכה גם למייל התמיכה.

ודאי. התוכנה רשומה במרשם התוכנות של מס הכנסה.

אנחנו אוהבים לעזור!

לא מצאתם תשובה לשאלה?

כאן לרשותכם בשעות 9:00-16:00

מחירון