כמה מע"מ מותר לקזז

פרילאנס תכנון

מספר מבחנים לבדיקת אחוז המע"מ הניתן לקיזוז מחשבונית מס. האם מדובר על חשבונית מס? במידה ואין מדובר על חשבונית מס ירוקה, אין מה לקזז (ארנונה, עמלות בנק, ביטוחים, משכורות לעובדים, ביטוח לאומי חלק המעסיק, קבלה מעוסק פטור, חשבונית עסקה). האם מדובר בהוצאה או רכוש קבוע שחל איסור לקזז מע"מ בגינם? ליסינג, רכישת רכב (למעט חריגים). האם החשבונית מס היא על […]

טיפים בפתיחת עוסק מורשה במע"מ

מדריך חשבונות

בדיקה לאיזה תחנת מע"מ אתה שייך בכדי לדעת לאיזה תחנת מע"מ אתה שייך יש לדעת את מיקוד בית העסק  ( במידה ואתה עובד מהבית מיקוד בית המגורים ). לאחר שאתה יודע את המיקוד יש להתקשר לאחת מתחנות מע"מ ולהגיע דרך המרכזייה למחלקת גבייה ורישום. במחלקת גבייה ורישום ינחו אותך ע"פ מיקוד בית העסק לאיזה תחנת […]

התנאים למעבר מעוסק מורשה עוסק פטור

תכנון עסק

כיצד ניתן לעבור מעוסק מורשה לפטור? להלן הוראות החוק עוסק מורשה, שמחזור העסקאות שלו ירד ועמד שנתיים רצופות למטה מן  הסכום המחייב רישום כעוסק  מורשה, ירשום אותו המנהל מיזמתו או לפי בקשת העוסק, כעוסק פטור. הוראה זו לא תחול על מי שנקבע לגביו שיהיה עוסק מורשה אף אם מחזור העסקאות שלו נמוך מהסכום האמור. פרילאנס הנהלת חשבונות.

צריכים עזרה? פשוט תשאלו

שאלות נפוצות

תוכנת פרילאנס הותאמה במיוחד לעסקים קטנים המעוניינים בתוכנת הנהלת חשבונית קלה ופשוטה לתפעול בכדי שיוכלו להתרכז בעסק שלהם.

אם אתה רוצה לנהל את חשבונותיך בעצמך אז פרילאנס היא התוכנה בשבילך. פרילאנס הנהלת חשבונות מיועדת לעסקים קטנים, פרילאנסרים, ובעלי מקצועות חופשיים אשר אינם צריכים תוכנת הנהלת חשבונות כבדה ומסורבלת.

פרילאנס עומדת בתקנים בינלאומיים של אבטחת מידע והצפנת נתונים.

ניתן לפנות אלינו כל יום טלפונית בין השעות 9.00-14.00 ולקבל תמיכה טלפונית. כמו כן ניתן להפנות את בקשת התמיכה גם למייל התמיכה.

ודאי. התוכנה רשומה במרשם התוכנות של מס הכנסה.

אנחנו אוהבים לעזור!

לא מצאתם תשובה לשאלה?

כאן לרשותכם בשעות 9:00-16:00

מחירון