הנהלת חשבונות באינטרנט

מהי תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט?

פרילאנס תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט היא פלטפורמה מבוססת אינטרנט לניהול וביצוע משימות חשבונאיות לפי מדינת ישראל ועל פי הנהלים של מס הכנסה ומע"מ.

מתייחסת לשימוש בתוכנות ייעודיות שהם כולם נמצאים אך ורק על גבי רשת האינטרנט.

אם בעבר היינו צריכים מחשב אישי או שרת לעסקים כיום עניין זה מיותר ואין בו צורך.

במקום לרכוש שרת או מחשב לעסק ניתן לאחסן את הכל על גבי תוכנת הנהלת חשבונות, כמו אצלנו בפרילאנס, בעזרת פרילאנס תוכלו לעקוב ולנהל את הנתונים הפיננסיים שלכם בפורמט דיגיטלי שנגיש לכם מכל מקום תנאי אחד של חיבור לאינטרנט.

תוכן עניינים

מהם המאפיינים המרכזיים של תכנת הנהלת חשבונות פרילאנס באינטרנט?

1. אחסון מאובטח בענן:

תוכנת הנהלת חשבונות פרילאנס באינטרנט מאחסנת לכם את הנתונים הפיננסיים בצורה מאובטחת בענן, ובכך אינכם זקוקים עוד לשמור עותקים מרובים של קבצים או חשבוניות פיזיות למעקב. זה נוח ומאפשר לכם לחסוך מקום אחסון פיזי, וישנו יתרון מוחשי בכך שהנתונים נגישים בקלות ומוגנים מפני אובדן או נזק.

2. פרילאנס הנהלת חשבונות היא אוטומטית:

התכנה הופכת משימות חוזרות ונשנות כמו רישום עסקאות, לקוחות חוזרים, פריטים, חשבוניות שהוצאתם ותיאום בנק ואפילו חשבון מע"מ חודשי ( במידה והזנתם גם הוצאות בתכנה). זה חוסך זמן רב וגם מפחית לכם את הסיכויים לטעויות.

3. דיווח כספי בזמן אמת:

באמצעות פרילאנס הנהלת חשבונות באינטרנט, תוכלו לעדכן גם הוצאות ובכך לחסוך לכם עלות נוספת של מנהל חשבונות אישי שבעבור שירותיו אתם משלמים כל חודש, תוכלו להפיק דוחות כספיים עדכניים למע"מ בכל עת.

זה מאפשר לכם לדעת בכל עת כמה כסף אתם חייבים לרשויות השונות ובכך לקבל החלטות טובה יותר והבנה ברורה של תזרים המזומנים.

הנהלת חשבונות באינטרנט
מנהלים עם הנהלת חשבונות באינטרנט

אילו יכולות נוספות תקבלו בעת שימוש בהנהלת חשבונות באינטרנט של פרילאנס?

4. יכולות שיתופיות:

לפרילאנס יש חשבונאות מקוונת ולה תכונות שיתוף פעולה המאפשרות למספר משתמשים בו זמנית לגשת ולעבוד על נתונים פיננסיים כך שאין צורך להתנתק בכדי שמישהו אחר יבצע הפקת חשבונית דיגיטלית עבורכם או שיצפה בתכנה. 

זה שימושי במיוחד לעסק עם מספר מיקומים או עובדים באתרים ברחבי הארץ או שנמצאים בביתם.

5. אינטגרציה עם תוכנות אחרות:

תוכנת פרילאנס הנהלת חשבונות באינטרנט משתלבת עם כלים עסקיים אחרים כגון:

מערכות ניהול קשרי לקוחות (CRM) אתרי אינטרנט, אפשרויות סליקה שונות וכו', מודולים אלו מייעלות לכם את זרימת הנתונים מהאתרים ומהתכנות השונות ללא מגע יד אדם ובאופן שותף ובכך מבטל את הצורך בהזנת נתונים ידנית נוח מאד.

6. חיסכון בעלויות העסק שלכם:

פרילאנס הנהלת חשבונות באינטרנט מבטלת לכם את הצורך בהתקנות יקרות של עוד חומרה ותוכנה הצטרפתם וזהו אין עוד עלויות או תוספות, זה עוזר לכם להפחית עלויות והופך את הנהלת החשבונות למשתלמת יותר עבור העסק שלך ולא משנה הגודל שלו.

7. מעקב אחר כל חשבונית וקבלה:

פלטפורמה הדיגיטלית שלנו בפרילאנס באינטרנט מציעה תכונות מעקב אחר שעות עבודה הניתנות לחיוב, יצירה קלה ונגישה של חשבוניות ללקוחות שלכם, וניהול תשלומים ותקבולים. 

זה מייעל לכם את תהליך החיוב ועוזר לשפר את תזרים המזומנים.

8. מעקב הוצאות מהיר:

תוכנת הנהלת חשבונות שלנו באינטרנט יכולה להפוך את המעקב אחר ההוצאות העסקיות שלכם לאוטומטיות, זה יחסוך לכם זמן ויפחית את הסיכוי להתעלם מההוצאות השוטפות.

9. ציות לרשויות המס:

פרילאנס הנהלת חשבונות באינטרנט משתלבת עם תוכנת הכנת מס של מע"מ, מה שמקל עליכם לבצע הפקת דוחות כספיים מדויקים, אפילו עם יש לכם מנהל חשבונות תוכלו לעקוב אחריו תחשבו על זה זוהי סנסציה.

מעבר לכך זה עוזר להבטיח עמידה בתקנות המס ומפחית את הסיכון לטעויות או חוסרים.

10. ניהול לקוחות צמוד:

חלק מפלטפורמות חשבונאות באינטרנט התכנה כוללת תכונת ניהול קשרי לקוחות (CRM) המאפשרות לכם לבצע ולנהל נתוני לקוחות, לטעון לתוכנה הוצאות ששילמתם, לעקוב אחרי אינטראקציות שביצעתם לאחרונה ולהפיק דוחות לקוחות.

וזה העניין ונוחות שבאה עם חשבונית ירוקה בחינם באינטרנט, וזו המטרה שלנו כאן, לשפר, לשכלל, ולהיטיב את שביעות הרצון של הלקוחות שלנו כחברה ושלכם.

האם קיימת לתכנת הנהלת חשבונות פרילאנס אפליקציה לנייד?

בטח, יש ועוד איך טלפון נייד או שולחני לתוכנת הנהלת חשבונות פרילאנס זה לא משנה.

יש גם אפליקציה ייעודית עבור ענין זה, וזה כדי לספק תוכנת חשבונאות בקליק אחדו בנייד שמאפשרות לכם לנהל את הכספים של העסק תוך כדי תנועה, ובקלות.

תוכלו ליהנות לגשת לתכונות ולמודולים ולעיין במחזור העסקאות, בתקבולים, בתזרים, מעקב אחר הוצאות, וכל זאת מהסמארטפון או הטאבלט.

לסיכום: זכרו לבחור בפרילאנס תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט ואנחנו נשמח שתנסו את שלנו שכרגע ניתנת לכם חודשיים להשתמש ולהוציא חשבוניות ירוקות חינם ללא הגבלה.

אנחנו חושבים שזו הדרך היעילה ביותר לצרכי העסק ולתקציב שלכם.

אנחנו כל הזמן משפרים את היכולות של התכונה כבר למעלה מ 14 שנה כמו כן, תוכלו להתייעץ עם אתנו או עם רואה חשבון או יועץ פיננסי כדי להבטיח שתבחרו עבורכם את הפתרון המתאים לעסק שלכם.

בברכה, פרילאנס הנהלת חשבונות באינטרנט.

למידע נוסף מלא את פרטיך
ואנחנו נחזור אלייך בהקדם
או חייג 077-8888799
מעוניינים להתנסות במערכת
מחירון
?
מעוניינים להתנסות במערכת
מחירון

?

צריכים עזרה? פשוט תשאלו

שאלות נפוצות

תוכנת פרילאנס הותאמה במיוחד לעסקים קטנים המעוניינים בתוכנת הנהלת חשבונית קלה ופשוטה לתפעול בכדי שיוכלו להתרכז בעסק שלהם.

אם אתה רוצה לנהל את חשבונותיך בעצמך אז פרילאנס היא התוכנה בשבילך. פרילאנס הנהלת חשבונות מיועדת לעסקים קטנים, פרילאנסרים, ובעלי מקצועות חופשיים אשר אינם צריכים תוכנת הנהלת חשבונות כבדה ומסורבלת.

פרילאנס עומדת בתקנים בינלאומיים של אבטחת מידע והצפנת נתונים.

ניתן לפנות אלינו כל יום טלפונית בין השעות 9.00-14.00 ולקבל תמיכה טלפונית. כמו כן ניתן להפנות את בקשת התמיכה גם למייל התמיכה.

ודאי. התוכנה רשומה במרשם התוכנות של מס הכנסה.

אנחנו אוהבים לעזור!

לא מצאתם תשובה לשאלה?

כאן לרשותכם בשעות 9:00-16:00

מחירון