בפרילאנס הנהלת חשבונות רצינו משהו טוב יותר,

לכן בנינו את התוכנה

אנחנו מאמינים

בפרילאנס הנהלת חשבונות יודעים כי לנהל עסק אפילו קטן אינו דבר קל, לכן בנינו במיוחד בשבילך, תוכנת הנהלת חשבונות חופשית ובחינם המאושרת ע"י מס הכנסה מעל כ עשור, אשר תסייע לך בצורה קלה ומהירה ולעיתים אפילו מהנה, לנהל את החשבונות ולדווח לרשויות המס בצורה נכונה ומדויקת.

הפקת חשבוניות אונליין ללקוח צריכה להיות מהירה ונוחה, לכן בנינו מודול להפקת חשבוניות מס בחינם כך שמייד לאחר הפקת חשבונית המס, הלקוח יקבל אותה במייל.

אתה חייב להיות בשליטה על כל נתוני העסק, פרילאנס מאפשרת לך להיות במעקב אחר כל נתוני העסק, הכנסות, הוצאות, לקוחות וספקים, ואף לראות את כל הנתונים בצורה גרפית מרהיבה.

מי אנחנו?

מי אנחנו?

פרילאנס הנהלת חשבונות הוקמה  במטרה לסייע לעסקים קטנים, פרילאנסרים ובעלי מקצועות חופשיים, לעקוב אחר ההכנסות וההוצאות שלהם בצורה קלה, מהירה, חכמה ובטוחה.

מי אנחנו?

המטרה שלנו

מי אנחנו?

הערכים שלנו

מי אנחנו?

המטרה שלנו

״בלי iFreelance

כנראה שהייתי הולך לאיבוד״

מתן, קבלן ובעלים

חברת שיפוצים

״בלי iFreelance

כנראה שהייתי הולך לאיבוד״

מתן אליאסי, קבלן ובעלים

חברת שיפוצים

מעוניינים להתנסות במערכת

מחירון

?

מעוניינים להתנסות במערכת

מחירון

?

צריכים עזרה? פשוט תשאלו

שאלות נפוצות

תוכנת פרילאנס הותאמה במיוחד לעסקים קטנים המעוניינים בתוכנת הנהלת חשבונית קלה ופשוטה לתפעול בכדי שיוכלו להתרכז בעסק שלהם.

אם אתה רוצה לנהל את חשבונותיך בעצמך אז פרילאנס היא התוכנה בשבילך. פרילאנס הנהלת חשבונות מיועדת לעסקים קטנים, פרילאנסרים, ובעלי מקצועות חופשיים אשר אינם צריכים תוכנת הנהלת חשבונות כבדה ומסורבלת.

פרילאנס עומדת בתקנים בינלאומיים של אבטחת מידע והצפנת נתונים.

ניתן לפנות אלינו כל יום טלפונית בין השעות 9.00-14.00 ולקבל תמיכה טלפונית. כמו כן ניתן להפנות את בקשת התמיכה גם למייל התמיכה.

ודאי. התוכנה רשומה במרשם התוכנות של מס הכנסה.

אנחנו אוהבים לעזור!

לא מצאתם תשובה לשאלה?

כאן לרשותכם בשעות 9:00-16:00

מחירון