מדיניות פרטיות באתר ובאפליקציה

מדיניות פרטיות של תכנת "פרילנס" היא מוצגת לפניכם ומותאמת לאותם השירותים שהנכם מקבלים מהתכנה.

האפליקצייה של פרילאנס היא כלי לניהול עסק באינטרנט שמאוחסנת בענן, אשר מאפשרת גישה דרך התכנה האינטרנט שלנו שייקרא ("אפליקצייה") ובאפליקציה המפורסמת לבעלי ניידים שלנו ("אפליקציה"). כל זאת כדי לאפשר לכם זמינות ונוחות בלתי מתפשרת לניהול העסק שלכם.

לקוחותינו הרבים נהנים משימוש בתכנה ובאפליקציה ולנהל את החשבוניות הקבלות של עסקיהם ולהפעיל מחוללי דוחות שונים.

בפרילאנס הנהלת חשבונות בע"מ ("פרילאנס" או "החברה"), משתמשים במידע אישי אשר נאסף במהלך השימוש בתכנה ובאפליקציה על לקוחותינו העסקיים והמשתמשים שנרשמו ושמנהלים את העסק שלהם אמצעות האפליקצייה או האפליקציה. מדיניות פרטיות תציג לפניכם איך אנו אוספים מידע ולאיזה מטרות משמש המידע האישי שלכם בתכנה ובאפליקצייה ("מדיניות הפרטיות").

מהו אותו מידע שחייב להיות מעוגן כ"מידע אישי" הכוונה למידע אישי הוא לישות משפטית, או אדם שניתן לזיהוי עם מידע בסיסי (שם פרטי ומשפחה, כתובת דוא"ל, שם עסק, מספר זהות ועוד).

כדי לייעל את המהירות של האתר ואת הנוחות של השימוש במערכת ובאפליקציה אנו מבצעים שימוש במידע כללי ביחס לשימושך בהם, כך אנו לומדים איך לבצע התאמות לפי צרכי הלקוחות היכן להשתפר, להגן על המשתמשים ולהתגוננות משפטית לפי כל דין.

בנוסף לשאר המידע שאנו אוספים כפי שיפורט במדיניות פרטיות זו להלן, ידוע כי המשתמשים המורשים לאפליקציה, או לתכנה מוסיפים מידע שכולל מידע עסקי מסחרי מובהק וכן מידע אישי על הספקים, הלקוחות, עובדים ועוד.

מדיניות פרטיות זו אינה חלה על המידע שבבעלות הלקוח. לקוח שעושה שימוש באתר ואפליקצייה נדרש להשתמש בהתאם לדרישות הדין וחוקי הפרטיות. לידיעה אנו נשתמש במידע שבבעלותנו ושנאסף עבור מידע כללי וסטטיסטי בהתאם לשימוש באפליקצייה, באמצעותו נתפעל את האתר ונשפר את שירותינו או במידע שנצטרך לשמור להתגוננות משפטית או לפי כל דין.

מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר ולעתים בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, אבל היא חלה באופן שווה על כולן וכולם.

1. תנאי שימוש של מדיניות הפרטיות הנו חלק מתנאי השימוש והנך מסכים מראש אליהם ("תנאי השימוש"). מדיניות הפרטיות תמיד תגבר על כל מה שלא צוין או יפורש בתנאי השימוש.

2. אישור של מדיניות הפרטיות.

אינך חייב לספק לנו מידע אישי ואתה יודע שבעת שימוש ורישום באתר או באפליקצייה הנך מאשר לתת לנו את המידע האישי שלך ועשית זאת  מבחירתך ומרצונך החופשי, יש לדעת כי אם בחרת להשתמש באפליקצייה, נצטרך פרטים מזהים בסיסים כדי לזהות אותך ואת הישות שהנם מחזיק כעסק וזאת כדי להנפיק עבורך מסמכים ואפשרות לגשת לדוחות ולמטרות אחרות כפי שיפורטו וקיימם בתכנה.

בשימושך באפליקצייה או בתכנה, לרבות במודולים השונים שהזמנת גם למי שאינו מנוי, הנך מאשר ללא דופי את מדיניות הפרטיות ולכל טרגוט, סטטיסטיקה, עיבוד ושיתוף של המידע הבסיסי והאישי עבור עיסוקך למטרות המפורטות בה. אם אינך מסכים לתנאי מדיניות הפרטיות, אנא הפסק את רישום העסק או שמך והמנע מכל שימוש בתכנה או באפליקצייה. אנו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות לפי שיקול דעתנו בכל עת, והמשך שימוש בתכנה או באפליקצייה משמעותם הסכמה לתנאי מדיניות הפרטיות המעודכנים והמתעדכנים מעת לעת.

3. מהו אותו מידע אישי שאנו מטרגטים ואיך? אנו נאסוף ממך מידע אישי ובסיסי בדרכים הבאות:

א. פרטי שם משתמש וטלפון ליצירת קשר. אם תפנה אלינו באמצעות (לדוגמה, דרך טופס "צור קשר"), באמצעות משלוח דוא״ל, או דרך כל אמצעי אחר, אתה תתבקש להסכים להעביר לנו מידע מסוים כמו, גיל, שם העסק,  שמך, כתובת הדוא״ל שלך ועוד.

ב. תהליך הרשמה, הוא מצריך קצת יותר עומק בכדי להכירך  ולאשר לך יצירת חשבון. על מנת להירשם לאפליקצייה גם עבור תקופת ניסיון שניתנת אם ניתן בחינם, תתבקש את כל הפרטים הרשומים לעיל על מנת להשתמש באפליקצייה ובתכנה, לכן אתה תתבקש למסור פרטים אישיים ועסקים שהם כחלק מפעילותך העסקית, כך תוכל לקבל שם משתמש, סיסמה ועוד. אנו עובדים עם הטכנולוגיה הכי חדשנית שקיימת לכן ייתכן בהליך יצירת החשבון יבוצע עמך אימות דו-שלבי ולהשתמש בדוא"ל או בטלפון שתמסור לשם כך.

ג. הצטברות מידע שנאסף, תוך כדי השימוש שלך בשירותים, אתה עשוי למסור לנו ו/או עשוי להצטבר אצלנו מידע אישי שהתווסף אצלנו כגון מידע ביחס להכנסותיך הוצאותיך ודרכי התשלום מלקוחות ועוד. בנוסף אנו נאסוף ממך קבצי לוג כולל כתובת IP, סוג דפדפן שבו אתה משתמש, תאריך/זמן, מאילו עמודי הפניה/יציאה הגעת אלינו, פעולות ניטור וסינון, נתוני הקלקות ודפי חשיפה שבהם ביקרת. אנו עשויים להשתמש במידע כאמור לצורך ניתוח והסקת מסקנות עבור מגמות, ניהול התכנה, שיפור התוכן עבורך ועבור גולשים, מעקב של  תעבורת הגולשים בתכנה בשעה ובזמן ולצורך איסוף מידע דמוגרפי.

ד. עוגיות cookis. במסגרת התכנה והאפליקצייה, אנו עשויים להשתמש ב-״עוגיות", אלו הם קבצי זיהוי אנונימיים ומקובלים באתרי אינטרנט שונים ורבים, טכנולוגית מעקב זו היא כחלק ממנה מתוכננת לצורכי אבטחת מידע, שמירה על הגולש וזיהויו וכן כדי להציג בפניך מידע מותאם אישית ובכך לשפר את חוויית המשתמש בתכנה ואו באפליקציה. "עוגיות" הוא קובץ טקסט קטן שמשמש עבורנו לאיסוף מידע אודות פעילות בתכנה על ידיך והוא מתבטא עבורך בשמירת העדפות משתמש ואשרורך לשימוש בתכנה. רוב הדפדפנים מאפשרים לשלוט בעוגיות, כך תוכל לאשרן או לא לאשרן ואת הדרך אם ברצונך להסירן.

ה. נתוני מיקום ניידים, אנו עלולים לאסוף מידע מהמכשיר הנייד שלך לצורך תפעול שוטף. מידע זה הוא את סוג המכשיר דרכו אתה פונה לתכנה, זיהוי המכשיר שלך (ID). אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיית מבוססת מיקום, בכדי לאסוף נתונים סטטיסטיים מצטברים, אולם לא נשתמש במידע אישי אשר יכול לזהות אותך לצרכים אלו.

ד. פרסומות ורשתות חברתיות, במסגרת השימוש שלך בתכנה אנו עלולים לבצע פעילות שיווקיות ולאסוף מידע ביחס לתחומי העניין שהנך צורך ולהציע לך הצעות ופרסומים מותאמים ולהפעיל עבורך הצעות שיופיעו בתכנה שבבעלותנו או מי מטעמנו, וכן במסגרת פלטפורמות שונות, לרבות רשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק, וואצ אפ, אינסטגרם, טוויטר וואלה, ועוד.

4. קישור חשבונות הרשתות החברתיות שלך.

ישנם לעיתים הצורך בתכנה להתחבר לחשבון הרשת החברתית שלך בתכנה בכדי לבצע פעילות אחרת באמצעות חיבור לחשבון הפייסבוק שלך או רשת חברתית אחרת. כך תוכל לתת את תגובתך למאמר או לשירות חדש ההצענו ותת את דעתך בעניין, אם תבחר באפשרות זו, תידרש לאשר את החיבור וכן את סוגי המידע שנקבל מפייסבוק ומהרשתות החברתיות שתבחר לשתף אותנו, לידיעתך, כדי להשתמש באפשרות זו יהיה עליך להיות מחובר לחשבון פייסבוק מאושר ואמיתי, למען הסר ספק, איננו מהווים צד ליחסים בינך לבין כל רשת ואנו ממליצים לך לעיין היטב בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של הרשתות החברתיות ושל כל אתר אחר.

5. מדוע אנו משתמשים במידע אישי זה?

השימוש שלנו במידע האישי והבסיסי שלך על פי מדיניות הפרטיות, על פי כל דין ולמטרות המפורטות מטה:

5.1. על מנת לאפשר לך ומורשים מטעמך אשר להם שם משתמש וסיסמה להשתמש באפליקצייה ובתכנה.

5.2. בכל פנייה שלך נוכל להגיב במהרה על ידי אימותך דרך התכנה או האפליקצייה ובכך לשפר את השירות עבורך, שימור לקוחות, צרכיך וניהול הקשר עמך.

5.3.לצרכי סטטיסטיקה צרכים משפטיים, אפיון, שיווק, מחקר, פרסום בפלטפורמות השונות.

5.4. מעת לעת נשתמש בכתובת הדוא"ל או מספר הטלפון שלך בכדי להודיע לך הודעות שונות, שיווקיות, פרסומים, גם עדכונים או חדשות בנוגע לאפליקצייה ולתכנה. בכל עת אם לא תהיה מוכן לקבל לקבל הודעות אלו, תהיה לך האפשרות להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל רגע על ידי לחיצה על הסרה וזה על פי החוק.

6. מידע שיועבר לצדדים שלישיים אנו לא נעביר את המידע שמסרת לנו לצד שלישי, למעט במקרים הבאים:

6.1. לפי הסכמתך בלבד ובכתב, במידה והנך עוזב לנותן שירות אחר, תפעול ואחסון התכנה מידע זה כאמור עשוי להיות מועבר גם לספקי אחסון במדינות אחרות.

6.2. במקרה של כל עניינים משפטיים על פי דין, טענה, תביעה לדין, הליכים משפטיים, או במקרה הפרה של תנאי השימוש או את מדיניות הפרטיות על ידך או אם תבצע פעולות המנוגדות לדין ועבור חקירה ולמעשים שעוברים על החוק. במקרה בו נידרש על פי החוק למסור את פרטיך ואת תוכן הפעילות שלך בתכנה ובאפליקציה עם צו שיפוטי המורה לנו למסור את פרטיך או את המידע אודותיך לצד שלישי או במענה לבקשה מרשות אכיפה או רשות ממשלתית או ציבורית אחרת.

6.3. במידה ופרילאנס תעביר את פעילותה תמכור את האתר והאפליקצייה לצד ג או חלק ממנה לתאגיד אחר היא תהיה זכאית להעביר ללא צורך באישורך לתאגיד האחר את המידע שנאסף אודותיך.

7. קישורים לאתרים ואפליקציות לצד שלישי.

התכנה או האפליקצייה לעיתים מקשרת לדפים אשר אינם בשליטתה של התכנה בכדי לתת מענה לשאלות מקצועיות ואו שיווקיות לכן, אם הגעת לאתר צד שלישי אחר, אנו לא אחראים למדיניות הפרטיות או לתוכן של האתרים שאנו מפנים אליהם הזמינות שלהם או אמיתות התוכן. שים לב ששירותי צד שלישי עשויים לאסוף ממך מידע אישי כאמור יש לקרוא את התנאים ומדיניות הפרטיות של כל שירות צד שלישי שהנך מאשר את איסוף פרטיך ושבו תבחר להשתמש.

8. אבטחת מידע וטכנולוגיה.

לחברה מערכות טכנולוגיות ושמירת מידע והצפנתם מתקדמים ביותר ואנו מצמצמים בכל רגע את הסיכונים לחדירה למחשבי החברה ולמידע העסקי והפרטי שלך במסגרת האפליקצייה או התכנה. עם זאת, ובהתאם לכל טכנולוגיה קיימת אנו בכל עת עושים כמיטב הבנתנו לעשות שימוש באמצעים ממודרים על מנת להגן על המידע האישי שלך, אך אנו איננו מתחייבים שהאפליקצייה או התכנה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע. אנו עושים הכל בכדי לשמור על סודיות הלקוחות שלנו.

9. הזכויות שלך מחיקת מידע והגנה על הפרטיות.

הנך רשאי לעיין במידע שמצוי עליך בתכנה בכל עת, תוכל לעדכן אותו אם תמצא שהוא חסר או לא נכון, אתה רשאי לפנות אלינו בבקשה לעדכן אותו או למחוק את המידע, זאת בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א – 1981. תוכל לפנות אלינו באמצעות עמוד יצירת קשר בתכנה ואו בשיחת טלפו שמפורסם באתר.

10. מחלוקות משפטיות ותביעות דין ושיפוט.

על מדיניות הפרטיות יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל, ואך ורק לבית המשפט בתל-אביב תהא הסמכות הבלעדית והייחודית בכל תביעה בקשר למדיניות הפרטיות זו.

11. אם יקבע בפסק דין או בהחלטה שיפוטית סופי/ת וחלוט/ה כי אין תוקף לחלק כלשהו במדיניות הפרטיות, יהא בטל אותו חלק בלבד וכל שאר חלקי מדיניות הפרטיות יעמדו בתוקפם.

צריכים עזרה? פשוט תשאלו

שאלות נפוצות

תוכנת פרילאנס הותאמה במיוחד לעסקים קטנים המעוניינים בתוכנת הנהלת חשבונית קלה ופשוטה לתפעול בכדי שיוכלו להתרכז בעסק שלהם.

אם אתה רוצה לנהל את חשבונותיך בעצמך אז פרילאנס היא התוכנה בשבילך. פרילאנס הנהלת חשבונות מיועדת לעסקים קטנים, פרילאנסרים, ובעלי מקצועות חופשיים אשר אינם צריכים תוכנת הנהלת חשבונות כבדה ומסורבלת.

פרילאנס עומדת בתקנים בינלאומיים של אבטחת מידע והצפנת נתונים.

ניתן לפנות אלינו כל יום טלפונית בין השעות 9.00-14.00 ולקבל תמיכה טלפונית. כמו כן ניתן להפנות את בקשת התמיכה גם למייל התמיכה.

ודאי. התוכנה רשומה במרשם התוכנות של מס הכנסה.

אנחנו אוהבים לעזור!

לא מצאתם תשובה לשאלה?

כאן לרשותכם בשעות 9:00-16:00

מחירון